Moja e-biblioteczka

W mojej e-biblioteczce znajdziesz linki do ciekawych według mnie stron w sieci, które tak jak i ten blog traktują o zarabianiu i oszczędzaniu pieniędzy.

Poniższe trzy blogi są pierwszymi, od których wzięły się moje myśli o finansach i mogę je Wam polecić z czystym sercem, że i Wy się na nich nie zawiedziecie:

 1. Zarabianie na blogu – chyba pierwszy blog, który zacząłem czytać regularnie. Traktuje o zarabianiu przy pomocy własnego bloga i marki, którą dzięki niemu możemy sobie zbudować, by zarabiać poza blogiem.
 2. Jak oszczędzać pieniądze – blog, który spowodował, że zacząłem myśleć jakby zaoszczędzić parę rzeczy na różnych kategoriach wydatków
 3. BiznesoweInfo.pl – blog, na którym znalazłem wiele ciekawych informacji dotyczących zarabiania w sieci, a w ostatnim czasie również informacji związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zaciekawiony i wciągnięty lekturą powyższych blogów zacząłem myśleć o tym, że ja też mogę oszczędzić trochę pieniądza, więc wypytałem wujka Google o inne blogi finansowe o oszczędzaniu i zarabianiu i tak zacząłem czytać i polecam również Wam:

 1. Biedny Ojciec
 2. Finanse na obcasach
 3. Gosia Oszczędza
 4. Kasa na obcasach
 5. Studencki Portfel
 6. Dwudziestolatek.pl (od roku już nieaktualizowany)

 

Agregatory finansowe, na których znajdziecie mój blog:

 1. http://finansowa24.blogspot.com/
 2. http://generatorfinansowy.blogspot.com/
 3. http://www.finansoweblogi.pl/
 4. http://blogifinansowe.blogspot.com/
 5. FinansoweBlogi.pl

7 komentarzy

 1. Leon pisze:

  Polecam skorzystanie z różnego rodzaju agregatorów blogów finansowych. Osobiście też korzystam i często trafiam dzięki temu na ciekawe publikacje.

  • Pawel pisze:

   Sam też korzystam, na razie głównie z jednego, bo jest tam większość blogów, ale sprawdzę także inne z Twoich linków 🙂

 2. Waldi pisze:

  Polecam blog Samcika. Jest bardzo merytoryczny.

 3. Waldi pisze:

  Dobry zestaw blogów. Od siebie dodałbym jeszcze blog Samcika.

 4. Marek pisze:

  Przydatne zestawienie blogów. Sam również często korzystam z różnych blogów bo można znaleźć tam ciekawe artykuły i aktualności 🙂

 5. Magellan pisze:

  Zastanawiam się, na ile takim blogom można zawierzyć i czy nie wykluczają się Wam przypadkiem? Czasami jak zaczytuję się co Ci ludzie piszą, to naprawdę mam rozdwojenie jaźni. Najbardziej interesują mnie alternatywne ścieżki finansowania działalności, ale przyznam że czytuję też inne. Znacie może jakieś ciekawe blogi w tej lub podobnej tematyce? Niestety agregatory blogów to nie jest coś, co u mnie działa!

  • Tomek pisze:

   Wierzyć absolutnie nie, ale inspirować się to już tak. Poza tym każdy pisze ze swojego punktu widzenia. Trzeba to wszystko filtrować przez swój pryzmat i swoją osobistą sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge