Ciekawy pomysł na CashBack, czyli kupony Żbik

Kto z Was nie chciałby dostawać pieniędzy za robienie zakupów? Niedawno pojawiła się aplikacja, która może nam pozwoli na odzyskanie części pieniędzy za zakup wybranych towarów, mowa o aplikacji Kupony Żbik. Aplikacja na razie jest w początkowej fazie i autorzy dopiero zdobywają producentów chętnych do promowania swoich towarów w kuponach i jeśli wszystko pójdzie tak jak u ich amerykańskiego odpowiednika to mają szansę osiągnąć sukces, a my jako konsumenci będziemy mogli łatwo oszczędzać na robieniu codziennych zakupów.

Jak to działa?

 1. Przed zakupami przeglądasz dostępne kupony i wybierasz te, które Cię interesują.
 2. Po zakupach robisz zdjęcie paragon
 3. Dostajesz od Żbika zwrot pieniędzy równy wartości zrealizowanych kuponów.

jak-zbik-to-robi

Na dzień dzisiejszy Kupony Żbik pozwalają na skorzystanie z 4 promocji, co niestety jest minusem, ale zważywszy na to, że to dopiero ich początek należy oczekiwać, że niebawem pojawią się kolejne. Sam pobrałem aplikację i przy najbliższej okazji (czyli jeśli będę chciał kupić coś co obejmują aktualnie dostępne kupony) mam zamiar przetestować jej działanie.

Podsumowując

Aplikacja i sama idea zwrotów za codzienne zakupy według mnie jest ciekawa i ma szansę na wypromowanie, ale jest jedno „ale”. Żeby użytkownicy zaczęli z niej korzystać musi pojawić się więcej kuponów na zróżnicowane artykuły, wtedy autorzy będą mieli szansę na sukces w przeciwnym razie może być ciężko. Nie pozostaje nic innego jak życzyć im powodzenia w rozmowach z producentami i udostępniania dla nas kolejnych kuponów.

Jestem ciekawy co Wy sądzicie o tej aplikacji? Uważacie ją za dobry pomysł, który pozwoli nam na tańsze zakupy czy wręcz przeciwnie?

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. Maksymilian pisze:

  Wg mnie jest to ciekawy pomysł aczkolwiek trzeba by to wszystko jakoś rozpowszechniać, żeby stało się popularne, sam zaraz pobiorę i przy najbliższej okazji sprawdzę tę aplikację.

 2. Aleksander pisze:

  Nic tylko pobierać, i testować, i rozpowszechnić to, żeby tak jak jak w krótkim czasie Yanosik stał się popoularny.

 3. ana pisze:

  ale oni oddają całość za dany produkt czy tylko mały % ?

  • Pawel pisze:

   Oddają równowartość kuponów, a czy one będą ze 100% zniżką?, raczej będzie to część wartości towaru z kuponu.

  • Kupony Żbik pisze:

   Cashback, czyli zwrot gotówki, obejmuje tylko część kwoty, którą wydasz na produkt. Na razie, w zależności od ceny produktu i marki, zwroty wahają się w przedziale od złotówki (np. za kupno parówek) do 5 zł (za kupno oliwy z oliwek) – a to już całkiem przyjemna kwota. 😉

 4. Kupony Żbik pisze:

  Radośnie informujemy, że w ubiegły weekend pojawiły się nowe kupony!!! Zatem kuponów jest już 7! 😉 Sprawdźcie, co mamy do zaoferowania na https://kuponyzbik.pl/ lub na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/KuponyZbik !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge