Edukacja finansowa dzieci

komentarzy 6

 1. malenah pisze:

  Czasami żałuje, że nie nauczyłam się oszczędzać wcześniej. Dziś byłabym w znacznie lepszej sytuacji finansowej. Na szczęście jestem urodzoną optymistką.

 2. Łukasz pisze:

  Obawiam się, że chłopiec nie zrozumiał pojęcia przelewu. To pojęcie zbyt abstrakcyjne dla dziecka. Gotówka zaś jest namacalna i jest dobra do nauki na każdym poziomie 😉
  Łukasz też bloguje. Zobacz co napisał ostatnio: Biznes od zera – nowa seria wpisówMy Profile

 3. Natalia pisze:

  Edukacja finansowa dzieci jest bardzo ważna. Przynajmniej jest wtedy cień szansy, że całe kieszonkowe nie stracą na nic 😉

 4. Dedicated server pisze:

  Bardzo madry wpis. Edukacja finansowa dzieci to jedna z lepszych inwestycji w ich przyszlosc ?? Kiedys jezdzilam na kolonie jako wychowawca. W programie byl tzw. dzien gospodarczy, podobny do tej inicjatywy, ktora wyzej opisala Iza. Niesamowicie obserwowalo sie, z jaka kreatywnoscia dzieci potrafia podchodzic do finansow. Wielu doroslych tej kreatywnosci moglo by sie od nich uczyc ??

 5. Dedicated server pisze:

  Warsztaty z planowania finansowego i zarzadzania budzetem osobistym dla uczniow szkol ponadgimnazjalnych. Czy uwazasz, ze edukacja finansowa powinna znalezc sie w programach nauczania w szkolach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych?

 6. Zacznijmy edukację ekonomiczną już w przedszkolu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podobne wpisy