Jak stracić 20 tysięcy złotych

Udostępnij

komentarzy 9

 1. Norbert pisze:

  Wydaje mi się, że trochę przesadzasz. Z systemem i tak nigdy nie wygrasz, niby skąd mogłeś wiedzieć ze termin minie w piątek ? To tak jak pisanie egzaminu – nawet jeśli okaże się prosty, przed przystąpieniem do niego nie wiesz co będzie.

  • Pawel pisze:

   Cześć,
   Nie mogłem wiedzieć, bo terminu konkretnego nie było podanego, ale w tym wypadku to mi powinno zależeć na szybkim złożeniu wniosku, bo ja chciałem pieniądze, które wiedziałem, że wiecznie czekać nie będą i w końcu zakończą przyjmowanie wniosków. W sumie nie tylko mnie tym ‚zaskoczyli’, bo kolega też nie zdążył złożyć wniosku.
   Egzaminy i przygotowanie do nich to trochę inna kwestia, przynajmniej wg mnie.

 2. Anna pisze:

  W pierwszych zdaniach domyśliłam się, że chodzi o dofinansowanie własnej działalności gospodarczej. Współczuję, że nie udało Ci się zdążyć.

 3. Świetna i prawdziwa puenta.. Nie wiesz może czy będą dalej dofinansowania dla młodych ?

  • Pawel pisze:

   O dokładne szczegóły dofinansowań dla młodych i bezrobotnych musisz pytać w Twoim urzędzie pracy. U siebie dowiedziałem się, że kolejne planowane jest na czerwiec i obejmie bezrobotnych powyżej 30 roku życia co mnie niestety nie dotyczy.

 4. Ojj, to trochę boli. Na pocieszenie powiem Ci, że ja też nie załapałam się na dofinansowanie, bo firmę otwierałam w maju, a wnioski przyjmowali chyba do marca. No cóż, trzeba poradzić sobie jakoś bez tej kasy, głowa do góry!
  Agnieszka Skupieńska też bloguje. Zobacz co napisał ostatnio: Założenie firmy – jakie decyzje trzeba podjąć?My Profile

  • Pawel pisze:

   Troszkę tak, bo pieniądze by się przydały m.in. na nowy sprzęt, ale cóż trzeba sobie poradzić i zarobić na ten sprzęt. I wtedy będzie satysfakcja, że się samemu zapracowało na to co się ma 🙂

 5. Alka pisze:

  Ja miałam to szczęście że skorzystałam z dofinansowania w UP kilka ładnych lat temu ale pamiętam, że byłam do końca niepewna czy mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie ale musiałam uzupełniać wniosek o wyjaśnienia dotyczące mojej przyszłej działalności.
  Alka też bloguje. Zobacz co napisał ostatnio: Moc małych kwotMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podobne wpisy