Jak stracić 20 tysięcy złotych

Udostępnij

komentarzy 9

 1. Norbert napisał(a):

  Wydaje mi się, że trochę przesadzasz. Z systemem i tak nigdy nie wygrasz, niby skąd mogłeś wiedzieć ze termin minie w piątek ? To tak jak pisanie egzaminu – nawet jeśli okaże się prosty, przed przystąpieniem do niego nie wiesz co będzie.

  • Pawel napisał(a):

   Cześć,
   Nie mogłem wiedzieć, bo terminu konkretnego nie było podanego, ale w tym wypadku to mi powinno zależeć na szybkim złożeniu wniosku, bo ja chciałem pieniądze, które wiedziałem, że wiecznie czekać nie będą i w końcu zakończą przyjmowanie wniosków. W sumie nie tylko mnie tym ‚zaskoczyli’, bo kolega też nie zdążył złożyć wniosku.
   Egzaminy i przygotowanie do nich to trochę inna kwestia, przynajmniej wg mnie.

 2. Anna napisał(a):

  W pierwszych zdaniach domyśliłam się, że chodzi o dofinansowanie własnej działalności gospodarczej. Współczuję, że nie udało Ci się zdążyć.

 3. Aleksander Kluszek napisał(a):

  Świetna i prawdziwa puenta.. Nie wiesz może czy będą dalej dofinansowania dla młodych ?

  • Pawel napisał(a):

   O dokładne szczegóły dofinansowań dla młodych i bezrobotnych musisz pytać w Twoim urzędzie pracy. U siebie dowiedziałem się, że kolejne planowane jest na czerwiec i obejmie bezrobotnych powyżej 30 roku życia co mnie niestety nie dotyczy.

 4. Agnieszka Skupieńska napisał(a):

  Ojj, to trochę boli. Na pocieszenie powiem Ci, że ja też nie załapałam się na dofinansowanie, bo firmę otwierałam w maju, a wnioski przyjmowali chyba do marca. No cóż, trzeba poradzić sobie jakoś bez tej kasy, głowa do góry!
  Agnieszka Skupieńska też bloguje. Zobacz co napisał ostatnio: Założenie firmy – jakie decyzje trzeba podjąć?My Profile

  • Pawel napisał(a):

   Troszkę tak, bo pieniądze by się przydały m.in. na nowy sprzęt, ale cóż trzeba sobie poradzić i zarobić na ten sprzęt. I wtedy będzie satysfakcja, że się samemu zapracowało na to co się ma 🙂

 5. Alka napisał(a):

  Ja miałam to szczęście że skorzystałam z dofinansowania w UP kilka ładnych lat temu ale pamiętam, że byłam do końca niepewna czy mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie ale musiałam uzupełniać wniosek o wyjaśnienia dotyczące mojej przyszłej działalności.
  Alka też bloguje. Zobacz co napisał ostatnio: Moc małych kwotMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podobne wpisy