Karta Visa – promocje i zniżki

Karty płatnicze są aktualnie jedną z najpopularniejszych form płatności. Dużo osób w swoich portfelach posiada po kilka kart z różnych banków a według statystyk Narodowego Banku Polskiego na każdego mieszkańca naszego kraju przypada około 0,9 karty płatniczej. Ale czy zakładając konto jako kryterium wyboru braliście kiedyś pod uwagę to czy bank do konta oferuje kartę Visa, MasterCard lub inną? Dziś, gdy większość banków oferuje darmowe konta po spełnieniu prostych wymagań, najczęściej decydujemy się na wybór oferty konkretnego banku na podstawie bonusów, które ten bank nam oferuje, są to m.in. pieniądze za założenie konta i wykonanie przelewu, moneyback, rabaty za różne zakupy. Ale mało kto zwraca uwagę na to jaką kartę płatniczą dostaniemy do tego konta. A firmy obsługujące karty również mają dla swoich użytkowników promocje i zniżki.

W tym wpisie przyjrzymy się karcie Visa, którą m.in. oferuje ING Bank do konta, które sam posiadam. Aktualnie w banku ING możemy założyć konto i otrzymać za to 100zł. Ale wracając do karty Visa, którą m.in. mój bank oferuje do konta Direct to dzięki niej możemy skorzystać na dzień dzisiejszy z trzech promocji:

Karta Visa – klienci indywidualni

 1. 20 złotych na kolejne zakupy na Allegro
  Spełnienie warunków jest proste. Wystarczy zrobić zakupy, zapłacić za nie kartą Visa i zapisać ją w serwisie Allegro. W ciągu 72 godzin serwis zweryfikuje naszą kartę i jeśli spełnimy warunki to otrzymamy kupon na 20 zł.Najważniejsze warunki to:
   • karta nigdy wcześniej nie była zapisana w Allegro
   • karta nie może być wirtualna
   • każdy użytkownik może otrzymać maksymalnie 2 kupony w okresie promocyjnym
   • kupon jest ważny do końca grudnia 2015
   • kupon można wykorzystać na zakupy towaru za kwotę powyżej 100 zł (nie wlicza się w to koszt transportu)
   • pełny regulamin dostępny pod linkiem
 2. Program Visa oferty
  Jest to coś w rodzaju spersonalizowanego programu, w którym jednak nie zbieramy punktów za korzystanie z karty, a jedynie na podstawie danych o tym co kupujemy i za co płacimy kartą tworzone są dla nas specjalne oferty z rabatami kwotowymi bądź procentowymi u wybranych partnerów programu Visa Oferty.Jak przystąpić do programu?
  Bardzo prosto, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://www.visaoferty.pl/. Na starcie otrzymamy kilka ofert, które po jakimś czasie będą się zmieniały odpowiednio do naszych preferencji zakupowych tworzonych na podstawie naszych dotychczasowych płatności kartą.

Karta Visa – klienci biznesowi

Visa dla przedsiębiorców oferuje na obecną chwilę cztery promocje:

 • 20% rabatu na roczną prenumeratę Pulsu Biznesu i 35% zniżki na prenumeratę wersji elektronicznej przy płatności kartą Visa
 • 5% zniżki od taryfy na bilety PLL LOT na stronie lot.com
 • 35% zniżki na wybrane zestawy win od Winezja.pl
 • 20% zniżki w sklepie internetowym Batycki

 

A Wy korzystacie z promocji kart Visa?

 

Źródło: Flickr

Źródła grafik

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. LuXon pisze:

  Obserwujemy dość ciekawy trend, w którym zniżki nie są udzielane za posiadanie konta w danym banku, tylko zależą od operatora karty płatniczej. Z pewnością ciekawa sprawa. Z tego co prezentujesz to widzę, że niektóre promocje są całkiem atrakcyjne.
  LuXon też bloguje. Zobacz co napisał ostatnio: Konto za darmo z premią 120zł w Banku Zachodnim WBK!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge