Konferencja dla przyszłych liderów finansów

Dostałem maila z prośbą o opublikowanie informacji o konferencji dla studentów, którzy pod okiem ekspertów chcą zaplanować swoją przyszłą karierę zawodową. Temat konferencji pokrywa się z tematyką bloga Finanse-Studenta.pl, dlatego poniżej przedstawiam Wam krótką informację o konferencji.

Reprezentowana przez mnie organizacja, ACCA, przygotowuje bezpłatną konferencję „Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA” dla studentów kierunków: finanse, rachunkowość, zarządzanie, którzy już podczas studiów chcą zaplanować pod okiem ekspertów i praktyków swoją karierę zawodową. Zgłoszenia do udziału przyjmujemy do najbliższego piątku, 22 kwietnia, do północy, za pośrednictwem strony futurecfo.pl.

(…)

Indywidualny plan rozwoju, spotkania z liderami rynku – członkami ACCA, warsztaty z pracodawcami, szkolenie P-level z profesjonalnymi tutorami, ogromna dawka motywacji i inspiracji. To i wiele więcej czeka na uczestników drugiej edycji konferencji „Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA”. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku (22 kwietnia) na stronie www.futurecfo.pl

„Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA” to wyjątkowa konferencja dla studentów Akredytowanych Programów ACCA, którzy już teraz chcą rozpocząć swoją drogę na szczyt kariery w finansach. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 12-14 maja 2016. Zobacz video-zaproszenie i relację z zeszłego roku. Zgłoś się już dziś na stronie www.futurecfo.pl!

W ramach konferencji zaplanowane są dwie ścieżki programowe dostosowane do potrzeb studentów kierunków finansowych stawiających pierwsze kroki w biznesie:

  1. Pierwsza ścieżka, zaprojektowana z myślą o studentach Akredytowanych Programów ACCA, którzy nie są jeszcze zarejestrowani w ACCA: 12-13 maja 2016
  2. Druga ścieżka, przygotowana została dla studentów Akredytowanych Programów ACCA, którzy są już zarejestrowani w ACCA (w ramach programu Accelerate): 13-14 maja 2016

Więcej informacji o konferencji, prowadzących i zaproszonych gościach dostępnych jest na stronie www.futurecfo.pl. Nabór trwa do 22 kwietnia do północy. Udział w konferencji jest bezpłatny, a uczestnikom spoza Warszawy zapewniony będzie nocleg z 12 na 13 lub 13 na 14 maja, w zależności od realizowanej ścieżki. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem konferencji jest ACCA Polska.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Zenon pisze:

    A czy będzie szkolenie w Wielkopolsce?

  2. Ela pisze:

    Czekam na szkolenie w Małopolsce 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge