Od obowiązków nie uciekniesz

Witajcie ponownie

Nie wiem czy mnie jeszcze ktoś pamięta, bo od listopada ślad po mnie zaginął. Wiem, że to nie było zachowanie godne kogoś kto miał i w sumie dalej ma zamiar w jakimś stopniu zaistnieć w sieci, ale niestety natłok obowiązków i trochę mój charakter sprawiły, że nie byłem w stanie znaleźć czasu, żeby w spokoju przysiąść nad kolejnymi artykułami, a gdy już czas się znalazł to było to po dłuższej przerwie i nie wiedziałem jak wrócić. Aż do dziś, bo w końcu przełamałem swoją niemoc i częściowo obawę, przed reakcją stałych (nie było ich dużo, ale część osób zaglądała regularnie) czytelników i wracam, tym razem na dłużej. Dużo w tym czasie się u mnie zmieniło, czego wkrótce się dowiecie z kontekstu kolejnych wpisów.

Zatem zapraszam ponownie na bloga finanse-studenta.pl

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. magda pisze:

  Super, że po wracasz 🙂 jestem ciekawa, jak Twoje wyzwanie adsense
  magda też bloguje. Zobacz co napisał ostatnio: Zanim zaczniesz biznes, pomyśl odwrotnie!My Profile

  • Pawel pisze:

   Witaj Magda,
   Niestety podobnie jak ten blog również ten pod wyzwanie Adsense był odłożony na bok, ale mam zamiar go wkrótce wskrzesić, bo pomimo przerwy i wcześniejszego braku reklamy ciągle ma jakieś jednostkowe odwiedziny, więc potencjał jest.

 2. Roman pisze:

  Witam i życzę powodzenia!

 3. Patryk pisze:

  Hej! Dobrze że wróciłeś! 😉

 4. żeton pisze:

  Dobrze że w końcu zaczynasz pisać. Ach te obowiązki. Ja też nie umiem się z nimi pozbierać muszę pisać prace ale nie mogę się zmobilizować.

 1. 25 marca 2015

  […] wspomniałem, że trochę się u mnie zmieniło i zmienia nadal. Najważniejszą ze zmian jest to, że wkrótce otwieram działalność […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge