Podsumowanie #002 – Sierpień 2014

komentarze 4

 1. Libetias napisał(a):

  Gratuluję rozwoju 😉
  I powodzenia w nauce programowania (bo tak chyba można nazwać pisanie programów pod androida) 😉 Ja kiedyś próbowałem jakiegoś innego języka, jednak stwierdziłem, że to nie dla mnie.
  Mam też pytanie – warto było wrzucać wpis na wykop? Wiem, że przy masowych wejściach ten serwis generuje zwykle śmieciowe odwiedziny, czy przy kilkudziesięciu wejściach też tak jest?
  Libetias też bloguje. Zobacz co napisał ostatnio: Gotowa lista blogów CommentLuv – tracisz czas i pieniądze?My Profile

  • Pawel napisał(a):

   Dzięki 🙂
   W moim przypadku jest to nauka konkretnego frameworka i engina pod Androida, bo pracuję jako programista, więc ogólnie z kodowaniem problemu nie mam 🙂 A jakiego języka próbowałeś?

   Wydaje mi się, że nie ma różnicy w tym czy odwiedzin jest mało czy dużo. Teoretycznie przy większej liczbie odwiedzin masz większą szansę trafić na kogoś, kogo tematyka Twojej strony zainteresuje i wróci. U mnie współczynnik odrzuceń z wykopu wyniósł 94,38%

 2. Projekt 5 złotych napisał(a):

  Coraz więcej informacji o wyzwaniu AdSense w sieci… W sumie ciekawa sprawa, mam nadzieję, że informacje będziesz podawał na bieżąco?

  P.S. Niezwykle szczegółowe to zestawienie wydatków 😉

  • Pawel napisał(a):

   Też zauważyłem, że pomysł Leona został podłapany przez wielu blogerów. Będę się starał umieszczać takie informację co pewien czas w postaci posta, także zapraszam do zaglądania na bieżąco 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podobne wpisy