Share week 2016 – Autorzy polecają Autorów

Share week to akcja organizowana przez Andrzeja Tucholskiego. Z roku na rok akcja przyciąga coraz większe grono blogerów, polecających innych blogerów, którzy według nich zasługują na wyróżnienie. Tegoroczna, piąta edycja właśnie dobiega końca, możecie o niej przeczytać tutaj.

Share week 2016 – z jakich blogów się uczę

Na sam koniec tegorocznej edycji i ja dołączę się do akcji i chętnie wyróżnię blogi, które wpływają pozytywnie na mnie i chciałbym je polecić również Wam.

 1. BiznesoweInfo.pl
  Bloga Agnieszki nie trzeba chyba przedstawiać osobom, które śledzą blogsferę w poszukiwaniu informacji o zarabianiu na stronach internetowych, prowadzeniu firmy i pracy freelancera. Wpisy zawierają swojego rodzaju „case study” bazujące na doświadczeniach autorki, oprócz tego raz na jakiś czas Agnieszka dzieli się z użytkownikami tym ile zarabia na swoich blogach.
 2. 8razy5.pl
  Na blogu znajdziemy garść przydatnych informacji na temat prowadzenia biznesu w sieci. Oprócz samych informacji o pracy freelancera autorka tworzy serię wpisów „Wtorki z blogiem”, która przyda się każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę z blogowaniem.
 3. praKreacja.pl – prawo dla kreatywnych
  Blog, który poznałem niedawno dzięki konkursowi „Blog Roku”, w którym zajął on pierwsze miejsce w kategorii specjalistyczne. Autor bloga jest prawnikiem, który w sposób przyjazny dla laika opisuje zagadnienia prawnicze dotyczące e-commerce i związane z freelancingiem.

Ostatni rok u mnie przebiegał pod znakiem zakończenia studiów, przejścia na własną działalność i poszerzania swojej wiedzy o biznesie w sieci, dlatego w mojej pierwszej trójce znalazły się blogi poświęcone właśnie tej tematyce.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Dziękuję pięknie za polecenie! 🙂

 2. Mam nadzieję znaleźć się u ciebie za rok! 😉

 3. Uwielbiam blog Agnieszki Skupieńskiej – zawsze mam ochotę każdy jej post polecać w moich comiesięcznych linkowych podsumowaniach. Tak to już jest jak ktoś pisze na dobre tematy 🙂

 4. Malwina pisze:

  Fajna sprawa, warto działać wspólnie, ale to banał. Chyba lepiej jest pamiętać po co to się robi i mieć jasno wyznaczone cele, których osiągnięcie przyniesie mega zadowolenie 🙂

  Pozdrawiam Malwina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge