Smart Saver – konto, które samo oszczędza

komentarzy 11

 1. Leon pisze:

  Cześć Paweł,

  Dzięki za wzmiankę o moim artykule.
  Rzeczywiście, mSaver to bardzo fajna opcja na oszczędzanie pieniędzy – dalej podtrzymuję swoje zdanie na ten temat 🙂

  Leon.

 2. Sam mam taką opcję. Ostatnio jak brakowało mi kilku zł do przelewu to fajnie było ze skarbonki wyciągnąć 🙂 nawet nie wiedziałem, że tyle mi się nazbierało.

 3. Beladonna pisze:

  Polecam Smart Saver ja w ciągu roku zaoszczędziłam więcej niż 1000 zł często robie przelewy a najczęściej posługuje się karta bankomatowa w inny sposób żal byloby mi kasy:)

 4. Łukasz pisze:

  Hej,

  mam takie pytanko bo średnio zrozumiałem :Dnp.:
  jak płacę kartą 15 zł to z konta zabierają mi te circa 15 zł + np 2 zł an to konto oszczędnościowe czyli łacznie 17 zł czy zabierają mi 13 a 2 na konto?

  • Pawel pisze:

   Witaj,
   Oczywiście opcja numer jeden, czyli zabierają Ci z konta tyle za ile zrobiłeś zakupy + dodatkowo z Twojego konta na konto Smart Saver przelewają dodatkową kwotę w zależności od tego, którą opcję wybrałeś (czyli np. kwotę zaokrąglenia do pełnych 10)

 5. Jasiek7latek pisze:

  Dowiedziałem się o tej metodzie oszczędzania dziś przypadkiem, a akurat niedawno założyłem konto w ing. Myślę, że to dobra opcja, bo wiele razy miałem taką sytuacje, że robiłem zakupy i jednorazowo nie było dla mnie różnicy czy zapłacę 25 czy 30zł. A tak teraz będzie się samo odkładało.

 1. 16 marca 2015

  […] systematycznie i racjonalnie oszczędzać? Pisałem o tym jakiś czas temu w artykule o koncie Smart Saver, od pewnego czasu jest to jeden z moich sposobów na systematyczne odkładanie drobnych sum […]

 2. 30 czerwca 2015

  […] jednym z pierwszych wpisów na blogu wspominałem o koncie, które oszczędza samo. Tak, jest to możliwe. Ja w ciągu dwóch lat odłożyłem na nim już kilkaset złotych. Wpis o […]

 3. 3 września 2015

  […] i kont oszczędnościowych, w tym konto firmowe i konto ING Smart Saver, o którym pisałem tu i tu. Przez te kilka lat nie miałem z nimi żadnego problemu, więc mogę Wam śmiało polecić […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Podobne wpisy